Vína

Corte Ottone - Botter (ITA)

Botter sa môže pochváliť dlhoročnými tradíciami siahajúcimi takmer do storočia, keď v roku 1928 zakladateľ Carlo a Maria Botter zakladajú spoločnosť Casa Vinicola Botter ako veľkoobchod s vínom.
Spoločnosť viedli starostlivé ruky troch generácií, pre ktoré víno vždy symbolizovalo vášeň, ako aj talent a tvorivosť.
Majitelia Luca, Annalisa a Alessandro Botter, ktorí zastupujú tretiu generáciu rodiny, integrujú svoje takmer storočné tradície do novej vízie zameranej na budúcnosť a inovácie.
Spoločnosť BOTTER, hoci nie je vinárstvom ani vinicou v tradičnom zmysle slova, je predsa všetkým tým, čo od kvalitného vinárstva a vinice môžete chcieť. Združuje vína s enologicky vybranými charakteristikami z celého Talianska, od Veneta až po Sicíliu, s cieľom uviesť na trh to najlepšie, čo hrozno v Taliansku vyprodukuje. Ich vína sa vyrábajú z domácich odrôd rozličných regiónov a patria k vyložene exkluzívnym nápojom.

Ako sa vraví, dobré víno potrebuje čas, aby dozrelo. To isté platí aj pri jeho príprave. Práve príprava vína zakorenená v bezmála storočí tradícií je to, v čom táto rodinná spoločnosť tak vyniká. Cieľom BOTTER je predovšetkým kvalitná a konzistentná ponuka vín, pričom sa zároveň orientujú aj na inováciu a kreativitu. Pri voľbe vín z ich ponuky máte záruku, že patria k tomu najlepšiemu, čo sa práve teraz vo svete talianskych vín vyskytuje.

Druh vína
Cukornatosť
Krajina
Producent
Odroda
-

Zobrazený jediný výsledok