Vinotéka Vanko

Kamenná vinotéka v centre Žiliny

Vinotéka VANKO
Jozefa Vuruma 6
010 01 Žilina

Otváracia doba
Pondelok – Piatok: 9:00 – 18:00 hod.

Vinotéka Vanko sa nachádza na ulici Jozefa Vuruma 6, priamo v historickej budove Štátneho komorného orchestru v Žiline (ŠKO). Parkovať odporúčame na starom trhovisku, ktoré je iba 30 sekúnd od predajne. V prípade potreby vám radi pomôžeme s vaším nákupom k vášmu autu.

Nájdete tu široký výber slovenských a zahraničných vín, ako aj poháre, doplnky a príslušenstvo k vínu. Nie všetky vína nájdete na našom e-shope, preto ak ste práve nenašli čo hľadáte, neváhajte nás kontaktovať. Vďaka viac ako 900 druhov vína sa radíme medzi najlepších na Slovensku. Momentálne ponúkame 25 slovenských producentov, plus zahraničné vína z 13-tich vinárskych krajín: Taliansko, Francúzsko, Nemecko, Španielsko, Portugalsko, Rakúsko, Argentína, Nový Zéland, Austrália, Južná Afrika, USA – Kalifornia, Izrael, Česko – Morava

Odbornosť

Dôležitá súčasť vinotéky, je odborný personál ochotný poradiť a vybrať správne víno podľa vašich požiadaviek. Vďaka účasti na svetových výstavach, vedení odborných degustácií a v neposlednom rade absolvovaní someliérskych skúšok si dovolíme tvrdiť, že sme pripravení vám pomôcť pri výbere vín.

Degustácie

Dokážeme zabezpečiť eventy rôzneho druhu: vedené degustácie, kultúrne a spoločenské akcie, firemné večierky či recepcie. Vy máte predstavu, my realizáciu. Kontaktujte nás na vanko@vinoaz.sk alebo 0903 832 787.

Distribúcia vína v segmente HoReCa

Potrebujete pomôcť zostaviť vhodnú vinnú kartu pre vašu gastro prevádzku a hľadáte spoľahlivého distribútora vína? Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam v gastro segmente poskytujeme:

  • Kompletný servis pri výbere a tvorby vínnej karty na mieru
  • Veľkoobchodné ceny
  • Dodanie tovaru do 24 hodín v rámci Slovenska
  • Odborné školenie personálu
  • Vedenie firemných degustácií
  • Benefity: promo akcie, plus podpora predaja po vzájomnej dohode