db Ostatné služby

Ostatné služby

Ostatné služby

- Skupinové degustácie -  Ponúkame skupinové tematické degustácie primo v našich priestoroch vinotéky prípadne v iných dopredu dohodnutých  priestoroch na určený tematický celok, kde sa dozviete veľa informácií nie len o samotnom víne, ale aj o jeho krajine pôvodu a výrobcovi.

- Tvorba vínnej karty - plánujete svadbu, promócie alebo rodinnú oslavu. Radi vám spravíme ponuku z nášho širokého sortimentu vín primo na mieru. S výberom vám radi pomôžeme a budete mať možnosť si dopredu vzorky vín oddegustovať primo v našej vinotéke. Pri väčšom množstve sú zvýhodnené  ceny, prípadne doprava samozrejmosťou.

- Víno pre firmy - ponúkame víno ako dar pre vaších obchodných partnerov aj s možnosťou vytvorenia si vlastnej etikety, prípadne vytvorenia vlastného loga na darčekové krabičky alebo vám poradíme s výberom vína na firemné podujatie za zvýhodnené ceny a dopravu zadarmo pri väčšom množstve. Prosím kontaktujte nás pre viac info. Víno označené logom do 16,60 EUR bez DPH si môžte zahrnúť do nákladov. 

- Distribúcia vína - Otvárate nový podnik alebo potrebujete zmeniť sortiment vo vašej reštaurácii? Firma Víno AZ distribuuje víno po takmer celom Slovensku. Kontaktujte nás, veľmi radi vám s tým pomôžeme: vanko@slovanet.sk

 


V tejto kategórií niesú žiadne produkty.
Beží na OpenCart
VÍNO AZ, s.r.o. | Žilina © 2019